co nám přinesla pravicová vláda pana Nečase ?

Blogy Doménico co nám přinesla pravicová vláda pana Nečase ?
NAPSAL(A) Doménico 23.10.2017 | 23:41:21 |
Lidé rádi zapomínají proto je čas si připomenout skandály pravicové vlády. ODS nikdy nic dobrého pro tent stát neudělala a ani neudělá . Duchodci rádi směšně vzpomínají na "přidání" 40 kč na jejich duchod. Ano .. opravdu směšné číslo , kterým se ODS nmá čím chlubit.

Pak tu máme zvýšení DPH na potraviny, knihy atd.. Za největší hnus této vlády jsou zdravotní poplatky u lékaře , což je pro mě přímo zločin chtítí po nemocných lidech peníze za jejich lečbu . To nemluvím o nadtandartec a poplatky v nemocnicích .

ODS také snížila počet státních zaměstnancu . Což vedlo k rapidní nezaměstnanosti , kteoru snížila až vláda pana Sobotky. Církevní restituce nbeo také zcela snížení výdaju do sociálního systému . Nikdy nepodpořila systém na podporu rodin s dětmi . Naopak to zhoršovala.

Tato vláda nikdy nepřidala svým občanum slušné peníze, nezvýšila minimání mzdu a státní dluh jen rostli i pres jejich neuprosní škrtání .

ODS nemyslí na lidi ..
Pro hodnocení se musíte přihlásit
1 |
|
25.10.2017 | 19:24:30
pane kolego, nejdříve by bylo vhodné, abyste se naučil češtinu, slovo skandál se skloňuje podle hrad/ hradu, tudíž je to podstatné jméno neživotné, tudíž skandál, skandály - hrad/hrady

můžete mi, prosím, vysvětlit proč socdem. nezrušila zvýšení DPH, které dočasně zavedl v krizovém období Kalousek? Snížení počtu státních zaměstnanců - zde mám na mysli pouze úředníky, nikoli policisty a hasiče je něco špatného? to přeci nemůžete myslet vážně? zvyšování zadluženosti a státního dluhu v době konjuktury je snad podle vás něco dobrého? zvyšování dotací na řepku v době kdy je zcela jasné, že je to nesmysl je podle vás v pořádku? a mohl bych pokračovat dál a dál.. jenom tak mimochodem, pořád jste advokátu Altnerovi ještě nezaplatili dluh za zastupování...
1 |