Rozdíl mezi KSČ a KSČM

Blogy Libor Tobiášek Rozdíl mezi KSČ a KSČM
NAPSAL(A) Libor Tobiášek 28.10.2017 | 13:40:18 |
Mnoho lidí když slyší slovo v televizi KSČM či si čtou v novinách, tak už hned berou vidle a pochodně a hned šup na ně ,ale měli by si uvědomit a mnohé zjistit že KSČM je strana založena z komunistů který se částečně podíleli na pádu komunismu toho trvdého strany KSČ (kterou ja považuji za špatnou) a to byla strana té špíny například: STB , pak nějaký ty agenti ve vladě agenti kgb a tyto špíny tak tím chci říct že tyhle lidi jsou už dávno po smrti a nebo už to mají za pár a žijou s neklidným svědomym co provaděli lidem.

A z tohoto KSČ utekli ty spravný lidi pryč a někdy v 90 letech si založili stranu KSČM ve které už tyto sadistické špíny z KSČ nebyli a schovali se do ustranní .

Takže když to shrnu nemůžete všechny házet do jednoho pytle ale je ptořeba zjišťovat a jen negramotně říct že když si KSČM vratí že sem najedou i ruské tanky.....a kdo akhle uvažuje měl by se jít nechat vyšetřit . A nazávěr jsi myslím že strana KSČM má spravný program který bych tu prosadil. Prosím očekávam reakce rád pohovořim o mém článku .
Pro hodnocení se musíte přihlásit