Hlavatý - konec politické etiky?

Blogy Tomáš Brzák Hlavatý - konec politické etiky?
NAPSAL(A) Tomáš Brzák 16.11.2017 | 12:54:02 |
Hlavatý z ANO. Jediný člověk, který lituje velké přízně svých voličů. Jako spokojený senátor byl veřejností degradován zpět na poslance. Ale pan Hlavatý se nevzdává a znovu kandiduje do senátu. Je to velice směšné, když si člověk uvědomí, že se jedná pouze o kariérní důvod. Mnoho lidí by doslova zabíjelo, stát se poslancem a prosazovat názory svých příznivců.
Jak sami můžete vidět, co si veřejnost myslí o jeho rozhodnutí, panu Hlavatému nedělá horkou hlavu a s čistou myslí dokážu říct, že jeho chování je velmi sebestředné. Lidi nezapomínejte na to, že politici pracují pro NÁS LIDI. Platíme je z daní a dáváme jim do rukou částečné pravomoci, kam se naše budoucnost bude posouvat. Tady sami můžete vidět to, že ANO není jen Babiš. Toto hnutí zastupuje široký pás lidí, kterým nejde zase tolik o naše blaho.
Z pohledu předsedy bych takové chování v žádném případě nerespektoval a degradování na poslance uzavřel vyloučením ze strany. Já osobně beru politickou scénu, kde pro chyby a odpouštění místo není a nikdy nebude. Je tu určitá zodpovědnost a služba vůči státu, která musí být posvátná.
Proto musí být, co nejdříve nastolena hmotná odpovědnost politiků a to bez výhrad. Sledujte Politické okénko - BEZ OBALU. Na fcb.
Pro hodnocení se musíte přihlásit
1 |
StaEs | ANO
17.11.2017 | 08:27:06
Pan Hlavatý mně obrovsky zklamal.

Názorně ukázal, že mu o lidi vůbec nejde. Jde mu jenom o prachy a o moc.

Nesahá AB ani po kotníky. Možná je jako podnikatel vynikající, ale jako člověk nic moc.

Takové lidi nechceme.
1 |