Můj čtvrtý blog

Blogy Majki.1 Můj čtvrtý blog
NAPSAL(A) Majki.1 21.01.2018 | 19:44:01 |
Ahoj čtenářky a čtenáři.

Toto je první blog v roce 2018, a proto všem přeji hlavně zdraví, ať jste šťastní ve svých vztazích - pokud nemáte, ať najdete partnera či partnerku, ať se daří ve škole, v práci i v jiných zálibách.

Pozitivní zpráva je to, že pánové Babiš a Faltýnek byly konečně vydáni, a nyní policie i soudy může konat padni, komu padni. Negativní jsou jeho slova o mafii a objednání kauzy. Ministr spravedlnosti je ale z hnutí ANO již nějakou dobu, takže buď premiér lže, nebo je pan ministr velmi špatný ministr a má pod sebou binec. Principem obhajoby je sice i lhaní, ale měl by premiér lhát? Kdy se pak poná, že mluví pravdu a kdy skrytě hájí reformami své zájmy z pozice obviněného? Uvidíme, co přijde, třeba na příkaz Babiše bude nějaká reformička státních zástupců.

Ostatně veřejně se píše o tom, že by mohl skončit odborník na místě Národního protidrogového koordinátora, důvodem má být kritka premiéra Babiše kvůli nižší dani z piva. Inu, je zřejmé, že koordinátor musí být proti zlevňování alkoholických nápojů. Leč pan Babiš přece sliboval, že bude stát řídit jako firmu - pokud kritizujete šéfa, hledáte si místo v jiné firmě, i když jste odborník.

Nyní z jiného soudku, senátor Doubrava (Severočeši) šíří takové dezinformace, že se proti nim muselo ohradit dokonce i ministerstvo vnitra. Rozhodně si nemyslím, že by kdokoliv (natož představitel moci) měl šířit nepravdivé informace a vytvářet v naší zemi atmosféru strachu. Nebo si dovedete představit davy migrantů z Německa do Česka?

http://www.mvcr.cz/clanek/vyjadreni-ministerstva-vnitra.aspx

No tak pevné nervy a dobrou mysl všem:)Edit: Jo a málem jsem zapomněl, poslanectví jsem již několikrát obhájil, tento týden s osobním rekordem plus 85. Vím, že na ty nejlepší stovkaře či dvoustovkaře je to ještě daleko, ale i tak jsem za tuto důvěru rád.
Pro hodnocení se musíte přihlásit