Můj první blog

Blogy Majki.1 Můj první blog
NAPSAL(A) Majki.1 28.11.2017 | 16:23:59 |
Blog jsem nikdy nepsal, a tak to zkusím tu. Minulý týden jsem se stal virtuálním poslancem, svůj mandát jsem neobhájil. Nejsem si jist, kolik hlasů jsem měl v době voleb. Po volbách jsem se ale krátce z 0 dostal do minusu bez jediného napsaného příspěvku. Pak jsem napsal jeden příspěvěk a už se blížím k 0. Nevím, kde se mi ztrácí hlasy, možná bych uvítal, aby každý měl jakýsi přehled svých příspěvků. Poprvé jsem byl zvolen s okolo 40 hlasy, jako poslanec jsem se držel tak okolo 20, přičemž nejvíc minusů jsem asi schytal za to, že bych nerušil "protikuřácký zákon" (zákon 65/2017). nerušil bych ho proto, že se věnuje i jiným návykovým látkám. Ostatně každý si ho může přečíst a zjistit, jak moc je tam věnováno nejdiskutovanějšímu tématu, a to kouření v restauracích.

Jinak domácí scéna: PS funguje krátce, ale už se nám to pěkně rozjíždí :) Vypadá to, že komunisti budou mít dva výbory, socdem 1, přestože mají stejný počet mandátů, zajímavé :)) Dál zatím netřeba komentovat.

Zahraničí: V Německu Svobodní ukončili jednání o koalici. Nejsem si jist, zda by v případných předčasných volbách něčeho dosáhli. Očekával bych hlavně posílení AfD, ale možnosti koalic stejné jako nyní. Tedy buď Jamajka, a nebo velká koalice, o které se zřejmě začne jednat.
Pro hodnocení se musíte přihlásit
1 |
Light | Piráti
28.11.2017 | 17:30:19
Poslanci mají přehled ve Složení Parlamentu, ale taky bych ocenil přehled pro všechny po kliknutí na jméno.
1 |