Můj třetí blog

Blogy Majki.1 Můj třetí blog
NAPSAL(A) Majki.1 19.12.2017 | 13:33:18 |
Zdravím všechny čtenářky a čtenáře mého blogu. Minulý týden jsem vůbec poprvé obhájil mandát poslance, opět jsem se účastnil všech hlasování virtuálního parlamentu, svou funkci tedy plním zodpvědně a děkuji těm, kdo mi dali plusy u mých názorů.

Z mých posledních příspěvků vyjmu pouze jeden.

"Já jsem pouze zaznamenal, že je pro referendum o vystouepní z EU, kde by hlasoval proti vystoupení. Máte nějaký odkaz na to, kde řekl, že by vypsal referendum o euru? Děkuji" (konec citace mého příspěvku)

Ano, je tam překlep (vystouepní místo vystoupení. Jaké si myslíte, že má hodnocení? Minus šest. I přestože jsem poděkoval dopředu za odkaz a myslím, že je psán slušnou formou. Nikdo v diskusi na to neragoval, proto mi můžete napsat zde pod blog nějaký odkaz, kde by mluvil o referendu o přijetí eura. Jediné, co jsem na téma prezident Zeman a referendum o euru našel, pochází z roku 2015:

"My nemůžeme mít referendum eura, protože to už bylo v rámci referenda o asociační dohodě. Ale můžeme mít referendum o datu přijetí eura," uvedl prezident.
Zdroj: https://www.denik.cz/ekonomika/prezident-zeman-je-pro-zavazne-referendum-o-datu-prijeti-eura-20150603.html

Takže pokud máte něco na toto téma z poslední doby, pište, uvítám to.Nejsem ještě pevně rozhodnut, koho budu volit v prezidentské volbě. Vím, že nebudu volit pana Fischera, sice má zkušenosti z diplomacie, chválí ho Topol, ale na jednu stranu se hlásí k odkazu Havla, na druhou by nejmenoval homosexuála soudcem, za což se následně omluvil. Pan Fischer je pro mne tedy !želé".

Další téma: Škodovka má vyrábět Octavii v Moskvě, nikde žádné protesty narozdíl od případné výroby Superbu v Německu, pozoruhodné, nemyslíte?

Zahraničí - Rakousko má vládu lidovců a svobodných, nechť se daří pane Kurz, nabrat dobrý kurz.

Závěrem vám přeji pěkný zbytek času adventního, krásné prožití svátků vánočních a ať se daří v celém novém roce 2018. Na nějakou dobu si zřejmě dám oddych, tak snad se tu mezitím nestane převrat :)))
Pro hodnocení se musíte přihlásit
1 |
Majki.1 | STAN
19.12.2017 | 23:34:09
Ještě jsem zapomněl na jednu pozoruhodnost - KSČM nejméně procent za celou existenci včetně ideové předchůdkyně KSČ, přesto nějak hodně funkcí, předsedů výborů apod.
1 |