Pirát bez háku

Blogy Maja1105 Pirát bez háku
NAPSAL(A) Maja1105 14.10.2017 | 17:00:43 |
Tak tady čtu různé příspěvky.... u některých žasnu, zvláště ANO a KDU, kde člověk musí luštit, co vlastně mělo být řečeno. Až pochopí, musí mít čas na to, aby ty bláboly vstřebal.

Lidi, já nevím jak vy, ale já republiku procestoval skrz na skrz. Věřím, všem, že máte názory a dojmy s pojmy, dle toho jak Vám bylo ublíženo či pochlebováno, ale není to chyba? Tohle nejsou volby do krajů či komunálky... Jedná se o volby, kde jde o více než to, že budete mít novou budku na autobusové zastávce.

Volby do poslanecké sněmovny rozhodují hlavně o tom, jakou reprezentaci si zvolíme jak doma tak na venek. Reprezentaci do EU, do světa.Jsou nejdůležitějším článkem celého volebního systému!

Spousta z nás, z Vás, neví koho volit, nebo nechce, protože "Už je dávno rozhodnuto". Není! Rozhodnutí je na Vás. Pokud nevíte koho volit, nevhazujte hlas jen tak, jen aby jste odvolili. Prázdná obálka se počítá, a tím zvyšujete volební účast, od které se odvíjí procenta stran, které v parlamentu jsou či nejsou,či by chtěly. Nenechávejte rozhodování na korupčních hlasech, které tady jsou stále, a bohužel-nějaký čas ještě budou.

Chcete poradit od obyčejného člověka, který politiku sleduje, a ví co chce? Od člověka, který v 18 volil ČSSD na popud otce....? Přešel k Zeleným a letos jim hlas nedá? Pojďme si to shrnout....Rozeberme si pro a proti. 10 stran očima voliče. Voliče, který je "Husákovo dítě".... Začnu....(více po reklamě, tu máte přeci nejraději, a pak koblih bez náplně....)
Pro hodnocení se musíte přihlásit