Překvapení či PAT - VOLBY 2017

Blogy Maja1105 Překvapení či PAT - VOLBY 2017
NAPSAL(A) Maja1105 14.10.2017 | 09:24:03 |
Myslím si, že volby dopadnou buď obrovským překvapením, nebo neuvěřitelným patem. Zatím to vypadá na verzi číslo 2. A volby se po třech neúspěšných pokusech sestavení vlády budou opakovat. Osobně bych uvítal kompromisní řešení, a to, aby vláda byla opravdu složená z odborníků napříč politickým spektrem.

Dle mého není možné, aby premiérem byl někdo jako je Babiš. Podezřelý z trestných činů, podvodů a kolaboraci s StB (vzpomeňme si na Grosse (byt křišťálově čistý) či Klause (Sarajevo) - podezření a rezignovali).

Koalice ANO s KSČM nevznikne, to je obrovský bububu. ANO by si vykopalo vlastní hrob, a na to je Babiš moc opatrný. Nehrozí ani tichá podpora, maximálně za předpokladu, že se KSČM domluví s ostatními a nasadí je jako veš do kožichu.

Koalice ANO+ ČSSD+ KDU je nejvíce pravděpodobná, ale myslím si jen za předpokladu vyjednání premiérského křesla pro ČSSD. Socani nepůjdou do vlády hrát druhé housle....

ANO+ODS+KDU? Nemyslitelné! ODS kandiduje ze soukromníky, to jako by jste na puding dali kečup.

ANO+SPD+Komunisti? :D 3 nesourodé věci? Zasadíš růži v klu do hnoje....Vyroste vonící mamut s trny? No nevyroste.....

Vše rozhodne kolik mandátů dostanou ANO a ČSSD, ostatní budou jen do počtu. Ale jak jsem řekl, spíše to vidím na patovou situaci.

Závěrem: všichni proti ANO? Babiš je schýza jak blázen, ten kdo si umí představit koalici ČSSD+ODS+TOP+KDU+Pirátů za podpory KSČM, SPD popř. Zelených, by měl okamžitě přestat fetovat!
Pro hodnocení se musíte přihlásit