legalizace tvrdých drog

Blogy martin.dittrich legalizace tvrdých drog
NAPSAL(A) martin.dittrich 16.10.2017 | 11:57:23 |
Předseda Pirátů Ivan Bartoš chce legalizovat heroin! Tak to je už opravdu síla! Takže nejenom že otevřeně podporuje migraci a islám (a nosí proto mikinu "jsem sluníčkář") ale ještě navíc podporuje tvrdé drogy. Chcete takovou stranu v Parlamentu, aby Vaše děti měli přístup k tvrdým drogám? Pro nás v SPD je to absolutně nepřijatelné.

Redaktor magazínu Legalizace položil Bartošovi 17.09.2014 tuto otázku: Pomalu se ve světě legalizuje tráva, legalizoval bys i ostatní omamné látky, co jsou dneska nelegální?

Odpověď Bartoše: "Já jsem minimálně v té rétorice radikál. A já jsem říkal, a zní to fakt ostře, že jestli je alkohol společensky nebezpečnější než herák, což podle statistik je, tak buďto legalizujte herák, nebo zakažte chlast. To je podle mě velmi racionální přístup. Dokážu si představit, že by si člověk pod nějakým systémem státní kontroly mohl v lékárně ten čistý heroin za určitých podmínek koupit. Samozřejmě je to zatím utopie. Třicet let se bojuje za legalizaci konopí, a teď teprve americké represivní složky říkají, že ta represe možná není ta správná cesta, což jiní lidi říkají už třicet let. Tak se to v té Americe pohnulo po těch x letech v řadě států směrem k legalizaci. Takže lepší je to nastřelit až do toho extrému, že budeme prodávat heroin, a pak se teda můžeme aspoň domluvit na tom, že klasifikace omamných a psychotropních látek je zkrátka nesmysl a že by o tom měli rozhodovat odborníci, a ne politici."Celý rozhovor zde http://www.magazin-legalizace.cz/cs/articles/detail/1346-ivan-bartos-jsem-cistej?foto=Tereza+Jirskov
Pro hodnocení se musíte přihlásit
1 |
PavelRuzicka | Svobodní
16.10.2017 | 21:34:09
Když vidím v jakémkoliv článku "sluníčkář" , tak se mi chce zvracet
Jaroslav Hendrich | STAN
16.10.2017 | 18:51:13
Ještě se tvařte, jako by jste objevil ameriku po tom, co sem sdílíte odkaz starý přes 3 roky. :)

Nepodporuje islám, podporuje jedinou racionální možnost, jak se ke krizi postavit. Příjmout, kontrolovat, vyřešit situaci a deportovat zpět.

Jak jinak to řešit? Postavit mimo zákon a dát tak podnět k tomu, aby radikální islám mohl říct, my to říkali, je to buď oni nebo my? Nebo potápět lodě plné žen a dětí? To by jste chtěl? Vezmete si tu zbraň do ruky a zastřelíte dítě? Jak už jsem psal, jiná možnost než je zachránit nebo zabít na moři není.

Mikinu sluníčkář nosí ze stejného důvodu jako já. Protože SPD a jim podobní udělali z každého, kdo zvolil cestu menšího odporu než vraždění migrantů, sliuníčkáře. Tak to přijal a já to příjmám také. Protože proti blbosti se nedá bojovat jinak než chladnou hlavou. :)

S těma drogama? No já s tím souhlasím. Raději ať se feťák sjede něčím, z čeho máme alespoň daně a co máme pod kontrolou, než něčím, co je ředěné a pak ho musíme oživovat ze státních peněz, do kterých nikdy nic nepřihodil. Opět, cesta nejmenšího odporu.
Jiří Hodný | Piráti
16.10.2017 | 18:41:25
Však to je v pořádku. Zákazy ještě nikdy feťáka nezastavily. A je faktem, že alkoholici jsou větší problém. Mikinu jsem slunířkář nosí proto, že radikálové z SPD už nazývají sluníčkářem úplně každého, kdo nevolá po vyvraždění muslimů. Snáz ty lidi naserete tím, že příjmete jejich názvosloví, než proti nim bojovat. Zvláště když oni neumí argumentovat.
1 |