Krátké zamyšlení nad předvolebními kampaněmi

Blogy Jaroslav Hendrich Krátké zamyšlení nad předvolebními kampaněmi
Obrázek k: Krátké zamyšlení nad předvolebními kampaněmi
NAPSAL(A) Jaroslav Hendrich 14.10.2017 | 20:34:03 |
Většina stran by nepotřebovala volební program. Stejně jsou jejich příspěvky jen o ostatních stranách. A lidu to stačí. Ten je spokojený že ví kdo je nevolitelný. Protože lídr strany, kterou jsem našel jako první, to říká. Takže budu volit jej. A všichni kdo volí někoho jiného jsou hloupí, oni tomu nerozumí.

Co udělám? No nahodím politolog starterpack! 1. Dám si vlaječku, volím toho a toho, aby všichni ostatní věděli, že já volím toho správného. 2. Nahodím pár příspěvků z nějakého fóra, které je důvěryhodné zhruba jako časopis Méďa pusík, abych ukázal, jak strašná je situace v česku. 3. Budu svého lídra bránit až do krve. No běda jak ho začnou ostatní kritizovat. Oni snad ani nevědí, že ta strana kterou volí oni je úplně na nic. Jsou hlopí no... Takže za 4. každý kdo volí někoho jiného než já, je idiot a je třeba ho zasypat tunou urážek. To je cesta..

Na štěstí, strany už se přizpůsobili... Nahodili tzv "jediná volitelná strana starterpack" Takže nač se vůbec zatěžovat psaním nějakýho programu? Lidi to stejně nečtou. Normálně 1. vyplivneme něco z generátoru náhodnejch slov.... Fajn... Bod 2. Dáme tam pár populárních sologanů. Tak třeba Babiš je zlo, Migrace je zlo, EU je zlo a dobrý. Hlavně nezapomenout na 3. Nahodit graf, který sice nemá žádnou informační hodnotu, ale je barevný a to lidi milujou. 4. Párkrát odepíšů těm buranům na fb co nevěděj ani jestli jsme na pravo nebo na levo. Což vlastně nevíme ani my. Prostě jsem proti tomu aby se u nás volil někdo jinej než my. To stačí.

Mě by fakt zajímalo, jak bude naše vláda vypadat, když nikdo nechce být s nikym ve vládě? :D No to bude teprve srandy kýbl, až tam bude stát 10 maníků a nebude se chtít s nikym kamarádit. Bůh nám pomáhej... Myslím že volby jsou ten nejmenší problém co nás čeká..

Pokud se mnou souhlasíte, dejte to prosím najevo palcem nahoru. Děkuji :)
Pro hodnocení se musíte přihlásit