SPD Tomia Okamury

Blogy That Guy SPD Tomia Okamury
NAPSAL(A) That Guy 28.10.2017 | 22:03:55 |
Už nějakou dobu jsem měl potřebu nějakým způsobem vyjádřit můj názor na tuto stranu. Voilà, tady to je.

Tady to ani tak neplatí nebo ve velice omezené míře, ale například na Facebooku pod komentáři týkající se určitých témat - migrace, Islám apod. jsou většinou naprosto šílené příspěvky, kteří píšou takoví ti klasičtí lidé, co na internetových diskuzích akorát rozumují a přitom ani nemají pravdu. Navíc v jejich oblibě je často urážení těch, kteří s nimi nesdílí stejný názor a jako pomůcku k tomu používají všechny možné vulgarity a hlavně CapsLock. Nutno podotknout, že ještě navíc s otřesným pravopisem. Hlavně mě někdy ti jejich voliči strašně baví a myslím, že někteří jsou dost hloupí a překypují nevědomostí. Rozhovor odposlechnutý v autobusem mezi mužem (cca 30 let) a ženou (cca 65 let) M:,,Koho budete volit??'' Ž:,,Toho Okamuru, má strašně dobrý názory.'' M:,,Joooo já taky, konečně vyžene ty migranty, se to tady všude rozlízá, to je hrůza.'' Přišlo mi to zároveň strašně vtipné a zároveň jsem asi 100x přetočil oči a zakroutil hlavou. Studuji v městě, kde je univerzita a studuje tam větší množství cizinců, kteří jsou tmavé pleti, to ovšem nejsou imigranti, ale legálně pobývající lidé. Nějaké velké množství nelegálních migrantů jsem vážně nezaznamenal.

A teď co si myslím o této straně a o osobě Tomia Okamury. S názory T. Okamury v drtivé většině nesouhlasím, i když se profilují jako pravicová strana a já jsem pravicový volič, ale já je vidím spíše na kraji pravice a s tím já nesouhlasím. Dřív, když kandidoval na prezidenta, tak neměl takové názory jako dnes a zdál se docela fajn, ale tak, jak se vyprofiloval toto volební období, se mi vážně nelíbí. Politika Okamury, Le Penové, Kotleby, Wilderse, to není nic pro mě. Programové body SPD - samé, s prominutím, kraviny a plno nesplnitelných věcí. Navíc jejich předvolební kampaň byla založena na nenávisti vůči skupině lidí. Někdo takovej u mě automaticky končí. Dále mě taky baví důstojnost některých představitelů - např. Miloslav Rozner.

Třeba jsem tímto článkem někoho pobouřil, ale tohle je můj názor na tuto stranu. Nejsem žádný sluníčkář ani nic podobného.

A malý vtípek na konec: Čeho se bojí voliči SPD více, než diktátu z Bruselu? Diktátu z češtiny.
Pro hodnocení se musíte přihlásit