Michalion | Piráti
17.11.2017 | 14:55:20
Android pay: https://byznys.ihned.cz/c1-65954670-platebni-karty-jsou-pozustatek-stareho-sveta-za-par-let-nikdo-nebude-kartu-ci-hotovost-pouzivat-k-placeni-tvrdi-manazer-googlu

Užívání moderní technologie, zejména v Česku, se trvale těší růstem. A tak zatímco mnozí teprve řeší, jestli platební kartu pořídit, či ne, už tu máme upgrade.
Pokud se vám nechce číst článek tak zjednodušeně. Stáhnete si aplikaci Android pay do svého mobilu a ten pak stačí jen přiložit k terminálu. Pokud vám to přijde směšné, pak se jen stačí podívat kolem a zcela jistě najdete mnohem více vlastníků chytrých zařízení, než platebních karet.
Musíme se tedy zase začít opět ptát sami sebe, kolika zásad se budeme muset vzdát a kolik kompromisů přijmout.

Je dobré se připravit na to, že díky podobným technologickým detailům budeme mít v blízké budoucnosti o několik hodin! denně více času pro sebe. Co s tímto časem navíc uděláme? Budeme se více zajímat o planetu, o zušlechťování přírody a zkulturnění mezinárodních vztahů, expanzi do vesmíru...anebo o větší ponoření se sami do sebe? Oddělí nás technologie do samostatných světů, intersíti navzdory, anebo se pomoci ní dostaneme přes zatím neurčený práh poznání, který nás svede dohromady?

A co teda ty peníze? Jsou důležité pro náš rozvoj, anebo je to jedno, jak a čím platíme služby a ten zásadní morální a expanzivní problém se ukrývá jinde?
0
Pro hodnocení se musíte přihlásit
1 |