Gabriela Macečková | Piráti
12.12.2017 | 12:53:26
Fašisté se čím dal více neradikalizují. Fašisté jsou radikální a jsou ohrožení demokracie! Tito lidé, mnohdy nacisticky smýšlející se prokopávají do politických infrastruktur. Podívejme se například na naše sousedy, na Slovensko a Kotlebu. Je tohle normální? Mě to teda rozhodně nepříjde a to ani nezmiňuji poslance SPD. Prý strana přímé demokracie. Tohle je absurudní.
-3
Pro hodnocení se musíte přihlásit
JanDed | Svobodní
12.12.2017 | 07:30:38
Tyhlety termity co? Člověk si někdy nemůže být jistý, zda je suterén, nebo udělal nějaké Foayé. Dost mě překvapuje, že národní socialista Hampl nechápe, rozdíl mezi socialismem národním a socialismem internacionálním. Ale z doby, kdy řádil ve Svobodných a totálně dovnitř i navenek zdiskreditoval téma uprchlické krize vím, že ačkoliv se domnívá, jaký je „inteleguán a demograd“, tak je to právě jen tupý národní socialista.

Člověk v tísni je v první řadě dost dobrý kšeft a hlavně zcela jistě jsou na rozdíl od Hampla socialisté internacionální.
-1
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Tomáš Božek | ODS
11.12.2017 | 23:08:37
Člověk v tísni nejsou žádní fašisté.. zato Hampl je extrémista, jeho článkům a názorům se můžu leda tak smát.
4
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Fišer | SPD
11.12.2017 | 22:56:10
Nicméně je znát, že v české společnosti přibývá nervozity. A není divu. Stále více lidí si uvědomuje, že to, co probíhá v bývalé západní Evropě, není žádné obohacení, nýbrž genocida původního obyvatelstva. Uvědomuje si také, že je silná snaha prosadit to samé i v českých zemích a že politická třída není ochotná české země bránit. Zatím téměř jedinou reakcí je zákaz o těch věcech mluvit. Lidé tedy mají tendenci reagovat jako každý, kdo je zahnaný do kouta – iracionálně a agresivně. Je to samozřejmě nesprávné, ale nemůžeme se jim divit. Plnou odpovědnost nese ten, kdo je do kouta zahnal, tedy politici a multikulturní intelektuálové.

Pro zdejší intelektuály, zdroj je proruský web, pouze bych upravil to označení "fašisti" na "neomarxističtí fašisti

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Petr-Hampl-o-nebezpecich-dneska-Fasiste-typu-Cloveka-v-tisni-se-cim-dal-vice-radikalizuji-Uz-se-ani-nesnazi-zastrasovani-oponentu-skryvat-Genocida-vlada-anticivilizacnich-extremistu-515721
6
Pro hodnocení se musíte přihlásit
1 |