ZALOŽIL
Tommenn711 | 22.10.2017
Janmar | Piráti
22.10.2017 | 10:38:27
Já upřednostňuji názor že homosexuální páry by měli mít právo adopce. Vemte si že kdyby kdyby jste měli dva páry. Jeden homosexuální a jeden heterosexuální. V tom "hetero" by byla "matka" alkoholička a "otec" např. závislý na automatech. Poté v "homo" páru by byli dva slušní občané, platící daně, pracující a bez záznamu v trestním rejstříku. Komu byste radši svěřili dítě. Zamyslete se nad tímto faktem.
0
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Mates | SPD
21.10.2017 | 15:41:16
Jednoznačně jsem pro adopci dítěte pouze heterosexuálním párem. Dítě které vyrůsta v homosexuální rodině si pak myslí, že je to normální, a pak má velké sklony k homosexualitě.
0
Pro hodnocení se musíte přihlásit
KvetoslavHrobnik | ANO
21.10.2017 | 15:29:01
V tomto tématu se názory mnoha lidí velmi rozchází a přitom vlastně jen záleží na tom, najít dětem takový domov, který jim poskytne zázemí a vhodné podmínky do budoucího života.
Můžou být 2 lidé, kteří mohou poskytnout potomkům tu nejlepší možnou péči, ale v tomto směru jim není vyhověno (nemůžou počít vlastní dítě).

A můžou být také 2 lidé, kteří můžou mít děti, ale nechovají se podle toho a ty děti trpí.
Samozřejmě, jak zde kolega psal, pokud má dítě 2 táty, nebo 2 mámy, tak je možné, že se u něj vyvine pocit, že je to vlastně normální a v pozdějším životě k tomu tak přistupuje, ale je to na pováženou. Může to tak být, ale také nemusí.
-3
Pro hodnocení se musíte přihlásit
|
21.10.2017 | 14:43:20
Většina lidí, co tvrdí, že adopce homosexuálním párem je dobrá, má hlavní argument, že je to lepší něž aby dítě vyrůstalo v dětském domově. Osobně jsem zase toho názoru, že když homosexuálové adoptují dítě, tak dítě vyrůsta v homosexuální rodině a myslí si, že je to normální, tudíž má velké sklony k homosexualitě.
2
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Pavel Kůr | Svobodní
21.10.2017 | 14:32:19
Manželství je mnohem starší institucí než stát. Z principu jde o celoživotní svazek mezi mužem a ženou a jedině takový svazek může naplnit všechny funkce, které k manželství patří. Polygamii zde nyní řešit nebudu, ale i tam jde o svazek ve kterém jsou zastoupena obě pohlaví.

V homosexuálním vztahu je zastoupeno pouze jedno pohlaví a proto takový vztah nemůže mít nikdy podobnou funkčnost a význam jako manželství. Z křesťanského pohledu jde o zvrácenost, z pohledu přirozeného výběru jde o defekt, který by měl v "přírodních podmínkách" za následek ukončení rodové linie. Bohužel, vlastností lidí je často sklon nárokovat si práva a pravomoci, které jim přirozeně nepřísluší. Proto vymysleli nejdřív politiku a následně i genderové ideologie a objevili princip Overtonova okna.

Pokud jde o samotnou výchovu dětí stejnopohlavním párem, pak si dovoluji tvrdit, že jde o jednu z definic psychického týrání a jednu z účinných metod jak zdeformovat osobnost. Častá námitka je, že prý "je pro dítě lepší, aby bylo v homosexuální "rodině", než dětském domově". Ne, není! Dítě, které je vychováváno pouze jedním pohlavím skutečně trpí a ponese si následky v podobě vnitřní zmatenosti a depresí možná po celý zbytek života.
3
Pro hodnocení se musíte přihlásit
DaliborHanus | SPD
20.10.2017 | 20:42:52
Jsem pro adopci dítěte do rodiny kde je otec MUŽ a matka je ŽENA no prostě HETERO.
2
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Zeina.97 | Svobodní
20.10.2017 | 19:01:26
Ja bych jim děti dala jsou lidi co je maj a týraji a mají nárok proc by nemohli homosexuální páry mít děti zamysleme se mame pravo je soudit
3
Pro hodnocení se musíte přihlásit
|
20.10.2017 | 16:26:26
To je složité, není homosexuál jako homosexuál, nevidím problé proč by slušní homosexuálové nemohli adoptovat děti.
16
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Alles | SPR-RSČ
20.10.2017 | 13:40:27
Dne 20.10.2017 12:44:45 Filip napsal(a):

Dne 19.10.2017 22:07:50 Martin Vaněk napsal(a):

Dne 19.10.2017 14:03:54 Filip napsal(a):
Děti by neměly být nijak ovlivněny nepřirozenou (pro lidský druh) sexuální preferencí svého otce/matky. Pokud budou vyrůstat v homosexuální rodině, budou to brát jako standard. Homosexuál by neměl být za svou orientaci stíhán, ale neměl by mít právo svým příkladem ovlivnit jakékoliv dítě. Rodina v plnosti obou pohlaví rodičů je základ státu a děti jsou jeho budoucnost. Znáte ten citát: "Jen blázen by nechal svého nepřítele vychovávat své děti."? Koncept adopce homosexuálními páry je proti rozvoji státu a z historie víme, že na konzumní homosexuální společnost každá říše doplatila. Pokud chceme silný stát, musí stát na pevných základech a rodina je ten první z nich.---A co podle Vás bere za standard dítě, které žije v dětském domovu? To, že dítě vyrůstá v homosexuální rodině nutně neznamená, že musí být také homosexuál. Vždyť heterosexuály má všude okolo sebe, mezi kamarády, v televizi, na internetu. Jak už jsem tady psal dříve, nejlepší pro dítě je tradiční rodina, ale té se bohužel každému dítěti nedostane, je teda podle Vás lepší dětský domov, než homosexuální rodina?--- Krást děti rodičům (někdy oprávněně) a přidělovat je homosexuálům taky není to nejlepší řešení. Dítě se narodí muži a ženě, ať se to LGBT komunitě líbí nebo ne, tak rovnítko v rámci náhradní rodiny je opět muž a žena...jednoduchý počet nemyslíte? Vzpírat se přirozenému řádu je sebevražda. Podívejte se do světa co se děje za nesmysly, které začaly schvalováním homosexuality jako rovnocenné. Dáte jim prst a přijdete o obě ruce. V některých západních regionech je trestné jen použít jako oslovení slova "muž" nebo "žena".
Naprostý souhlas s Filipem
-2
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Filip | Trikolóra
20.10.2017 | 12:44:45
Dne 19.10.2017 22:07:50 Martin Vaněk napsal(a):

Dne 19.10.2017 14:03:54 Filip napsal(a):
Děti by neměly být nijak ovlivněny nepřirozenou (pro lidský druh) sexuální preferencí svého otce/matky. Pokud budou vyrůstat v homosexuální rodině, budou to brát jako standard. Homosexuál by neměl být za svou orientaci stíhán, ale neměl by mít právo svým příkladem ovlivnit jakékoliv dítě. Rodina v plnosti obou pohlaví rodičů je základ státu a děti jsou jeho budoucnost. Znáte ten citát: "Jen blázen by nechal svého nepřítele vychovávat své děti."? Koncept adopce homosexuálními páry je proti rozvoji státu a z historie víme, že na konzumní homosexuální společnost každá říše doplatila. Pokud chceme silný stát, musí stát na pevných základech a rodina je ten první z nich.---A co podle Vás bere za standard dítě, které žije v dětském domovu? To, že dítě vyrůstá v homosexuální rodině nutně neznamená, že musí být také homosexuál. Vždyť heterosexuály má všude okolo sebe, mezi kamarády, v televizi, na internetu. Jak už jsem tady psal dříve, nejlepší pro dítě je tradiční rodina, ale té se bohužel každému dítěti nedostane, je teda podle Vás lepší dětský domov, než homosexuální rodina?
Krást děti rodičům (někdy oprávněně) a přidělovat je homosexuálům taky není to nejlepší řešení. Dítě se narodí muži a ženě, ať se to LGBT komunitě líbí nebo ne, tak rovnítko v rámci náhradní rodiny je opět muž a žena...jednoduchý počet nemyslíte? Vzpírat se přirozenému řádu je sebevražda. Podívejte se do světa co se děje za nesmysly, které začaly schvalováním homosexuality jako rovnocenné. Dáte jim prst a přijdete o obě ruce. V některých západních regionech je trestné jen použít jako oslovení slova "muž" nebo "žena".
-4
Pro hodnocení se musíte přihlásit
1 | 2 | 3 | 4 |