|
25.12.2017 | 13:12:27
Nemusí jít přímo o,,invazi,,

Ale za zločince považuji každého,který vůbec..odstartoval-jakoukoliv možnost,-dostat se migrantům z černých zemí do Evropy!!!

Evropa byla vždy, a to ať se podíváme do daleké,či bližší historie považována za ,,bílý světadíl!.........a tady nemůže nikdo ,,operovat,,rasismem...protože to jsou reálná fakta!!
-3
Pro hodnocení se musíte přihlásit
|
25.12.2017 | 12:59:16
Aby se mohli dostat letecky do Evropy (nebo kamkoliv, pokud to země nemají domluvené), tak potřebují vízum. Pokud jim ho daný stát vydá, tak je to čistě jejich věc. Každopádně souhlasím s panem Trojankem, že se jedná o naprostý nesmysl.
6
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Doménico | ČSSD
25.12.2017 | 03:05:07
Tak hlavně je to věc Itálie a né naše..jim je náš názor uplně ukradenej si myslím:)
-4
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Josef Trojánek | Svobodní
25.12.2017 | 02:40:29
§ 357Šíření poplašné zprávy
(1) Kdo úmyslně způsobí nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa tím, že rozšiřuje poplašnou zprávu, která je nepravdivá, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti.

(2) Kdo zprávu uvedenou v odstavci 1 nebo jinou nepravdivou zprávu, která je způsobilá vyvolat opatření vedoucí k nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa anebo bezdůvodnou záchrannou práci integrovaného záchranného systému sdělí soudu, orgánu Policie České republiky, orgánu státní správy, územní samosprávy, nebo jinému orgánu veřejné moci, právnické osobě, fyzické osobě, která je podnikatelem, anebo hromadnému informačnímu prostředku, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta nebo zákazem činnosti.

(3) Odnětím svobody na jeden rok až pět let bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 opětovně,

b) spáchá-li takový čin jako člen organizované skupiny,

c) způsobí-li takovým činem značnou škodu,

d) způsobí-li takovým činem vážnou poruchu v činnosti orgánu státní správy, územní samosprávy, soudu nebo jiného orgánu veřejné moci, nebo

e) způsobí-li takovým činem vážnou poruchu v činnosti právnické nebo fyzické osoby, která je podnikatelem.
(4) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu, za živelní pohromy nebo jiné události vážně ohrožující život nebo zdraví lidí, veřejný pořádek nebo majetek, nebo

b) způsobí-li takovým činem škodu velkého rozsahu.


víc není ani co dodat...
9
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Fišer | SPD
24.12.2017 | 15:23:46
Letecký transfer migrantů z Libye do Itálie, respektive Evropy, je jedním ze zásadních zlomů současné migrační krize. Jde o zcela novou kvalitu jak v tzv. uprchlické krizi, tak v invazi migrantů na starý kontinent. Od nynějška se tato invaze začala uskutečňovat mnohem rychleji, snadněji, efektivněji. Letecký transfer z 22. prosince je jen prvním z mnoha, které budou téměř jistě následovat. Začíná se tak realizovat dlouholetý sen části humanitářů, sluníčkářů a části jim nakloněných politiků. Ti se totiž snaží prosadit masovou vzdušnou přepravu migrantů do Evropy už déle (ve velkém se zatím do Evropy, konkrétně do Německa, převážejí jen příbuzní hlavně muslimských migrantů v rámci tzv. slučování rodin) – a ušetřit tak migranty plavby přes Středozemní moře. Zatím tomuto leteckému transferu bránilo několik věcí. Mimo jiné chyběla politická vůle. Tato překážka však nyní, zdá se, padla. Startovní výstřel pro letecký most pro stamiliony Afričanů, kteří doufají, že se o ně bohatší Evropa postará, zazněl.

http://www.middleeasteye.net/…/european-governments-complic…
https://www.welt.de/…/Luftbruecke-von-Libyen-Historischer-T…
-2
Pro hodnocení se musíte přihlásit
1 |