Jiří Vojáček | Piráti
09.11.2017 | 15:19:29
!! Teď sem napíšu něco jako administrátor těchto stránek, čtěte pečlivě !!

Kolegové, přátelé, prosím, dost těchto debat. Tady se má debatovat o politice, ne o tom, kdo komu dává jaké hodnocení, tím tady tu diskuzi zaplevelujeme. Chápu a souhlasím s vašimi požadavky a slibuji, že je v nejbližších dnech vyřešíme. Odstraníme možnost hodnotit příspěvky v profilu poslanců, tím se to z větší části vyřeší. Dále ve střednědobém horizontu uděláme možnost podívat se, kdo hodnotil můj příspěvek. A nadále platí, že pokud někdo bude systematicky ničit druhým hodnocení, bude odsud bez milosti vykopán. Ale znovu a důrazně vyzývám, už tuhle diskuzi dále neprodlužujte. O problému víme a řešíme ho. A teď se bavme o politice.

Doporučuju všem, aby sem už nic nepsali, ve vlastním zájmu. Děkuji za pochopení.
0
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Doménico | ČSSD
09.11.2017 | 14:59:14
Jak jsem vecer rikal tak se i stalo. Z 120 bodu mam score 40...ste ubohy.mluvim na toho uplakanka z piratu))
-3
Pro hodnocení se musíte přihlásit
|
09.11.2017 | 14:53:06
Nejsem poslanec ale nevyřešilo by to skrytí príslušnosti ke straně případně i jména a pokud by už člověk odhlasoval tak by se mu ukázalo jméno i strana dotyčného , myslím že tak by se dala situace řešit a taky podporuji mínus s vysvětlením
6
Pro hodnocení se musíte přihlásit
|
09.11.2017 | 14:38:40
Je to řešitelné - pokud chceš dát mínus, musíš napsat komentář (vyjádřit svůj nesouhlas - reakce na příspěvek). Rád bych také věděl kdo mi mínus dal a neschovával se za anonymitu. Stejně tak souhrn všech příspěvků by měl vidět pouze uživatel samotný, pak by nedocházelo k cílenému mínusování (nebo aspoň by to bylo složitější s dohledáváním).
6
Pro hodnocení se musíte přihlásit
|
09.11.2017 | 14:16:44
Také jsem dostal hodně mínusovích bodů z 24 na -21.
3
Pro hodnocení se musíte přihlásit
JanDed | Svobodní
09.11.2017 | 13:15:00
Dostat mínus za to, že někho upozorníte na fakt, že se to zde děje když se ptá, to už je fakt moc Chucpe :-D
1
Pro hodnocení se musíte přihlásit
|
09.11.2017 | 11:24:56
Dobrý den dámy a pánové, poslanci a poslankyně,

Už sjem se k tomu jendou vyjadřoval, ale rád zde zopakuji svůj názor. Mě na celém tom mínusování, příjde stupidní to, že danný člověk, či lidé z toho nemají žádný prospěch. Krom masturbování a uspokojení svého ega, "jak to tomu oponentovi nandal".

Tito lidé nedokáží soupeřit, neunesou zřejmě svou kritiku a nebo neobhájí svůj názor a vybíjí se bezcenným (dislikem), který na jejich asi stupidním názoru nic nemění, stejně tak jako na tom vašem. místo toho aby argumentovali.

K tomu ještě se mnoho z nás se uchyluje k částečně logické vendetě, ale protože nevím vůči komu, tak si vybereme cíl (tzn. Koho nemáme ze všech nejvíc rádi).

Jinná situace by nastala, kdyby jsme z mandátu mohli nějak těžit a forum by zapojilo i víc PR, kooperace a hranní. Toho mám torchu obavy v budoucnosti.

Já sám jsem z 20 spadl na -9, ale hlavu si s tím nedělám, dávám na toto fórum (doufám) kvalitní názory, konzistentní a podkládám je fakty.
Na tom, co si o nich myslí ty impotenti, co neumí očividně psát, nebo se přiznat k tomu, že jsou jako malé děti, kterým někdo sebral bábovičku a tak po něm hodí písek mi opravdu nezáleží.

Zkuste se neuchylovat k dětinským hrám a nesnižovat se na jejich úroveň, a naopak podporujte dobré názory jak z vašich řad, ale i z řad opozice.

Jinak samotný nástroj mínusování a plusování bych nerušil, pokud plácáte kraviny, je dobrý když vám to ostatní dají sežrat.
Za to co napíšete nesete odpovědnost, máte sklízet jak kritiku tak podporu.
Jak jinak vyvíjet své názory a přibližovat se pravdě A o tom taky liberální diskuze je.

Jan Fiala, poslanec ODS
děkuji za pozornost
4
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Paul | SPD
09.11.2017 | 10:48:19
Dne 09.11.2017 10:15:14 Michael Sikora napsal(a):

Dne 09.11.2017 09:14:28 Paul napsal(a):
Stačí se podívat na úvodní stránku, pod kolonku " AKTUÁLNÍ PŘEDVOLEBNÍ PREFERENCE " , na tom grafu je poznat kdo jak klikal na klady a mínusy. některé strany jsou celkem vyrovnané a pohybují se na svém průměru, Jiné naopak rychle klesají nebo jim rostou preference. A o tom to je.--- Nemyslím si, že by to přímou úměrou byla spjatá volební preference a hodnocení příspěvků. Mě přišlo, že se tady hodně dávají palce dolů napříč celým politickým spektrem a zejména již zvoleným poslancům, kteří častěji diskutují.
Nepsal jsem o přímé úměře, ale v jednom máte pravdu, ti co častěji diskutují , hlavně u poslanců jsou více viditelní. Potom si k PC sedne nějaký troll , projde si fórum a okliká plusy pro své poslance a ostatním dává mínusy, prostě preferuje svou stranu, Je to jednoduché vidím to jako ubohost klikatelů napříč politickým spektrem. a diskuse jde o nějakém problému jde bokem. Politicka kultura se tu nekoná !!!
4
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Michael Sikora | Piráti
09.11.2017 | 10:15:14
Dne 09.11.2017 09:14:28 Paul napsal(a):
Stačí se podívat na úvodní stránku, pod kolonku " AKTUÁLNÍ PŘEDVOLEBNÍ PREFERENCE " , na tom grafu je poznat kdo jak klikal na klady a mínusy. některé strany jsou celkem vyrovnané a pohybují se na svém průměru, Jiné naopak rychle klesají nebo jim rostou preference. A o tom to je.
Nemyslím si, že by to přímou úměrou byla spjatá volební preference a hodnocení příspěvků. Mě přišlo, že se tady hodně dávají palce dolů napříč celým politickým spektrem a zejména již zvoleným poslancům, kteří častěji diskutují.
-10
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Michael Sikora | Piráti
09.11.2017 | 10:12:43
Dne 09.11.2017 01:09:20 Jiří Hráček napsal(a):
Co si o tom myslím? Šve mě to. Člověk se snaží vyjadřovat svůj názor a myslím, že ty moje mají vždy racionální základ a pak se zde objeví někdo kdo účelově mínusuje všechny napřič politickým spektrem jako by neměl nic lepšího na práci. To je podle mě dost hloupé.
Já to mám stejně, taky si myslím, že často mluvím k věci a přesto to pořád kolísá. Jak jsem říkal, já bych ty hlasy jednoduše ztransparentnil. Člověk se přeci nemůže stydět za své hlasování ne? Ve sněmovně, taky nehlasují inkognito.
-9
Pro hodnocení se musíte přihlásit
1 | 2 | 3 |