ZALOŽIL
| 02.02.2018
|
02.02.2018 | 13:00:34
Já celkově tak nějak netoužím ve svým volným čase dělat nic jinýho než zakrývat zlý věci, muahahaha!
-3
Pro hodnocení se musíte přihlásit
ypsilonx | Piráti
02.02.2018 | 11:58:58
Dne 31.01.2018 16:10:21 Káclav Vlaus napsal(a):
Odznáček ODS tu používám kvůli tomu, že se imo jedná o jedinou relevantní stranu, která jakž takž obhahuje zmenšení míry strkání státního rypáku do osobního života lidí, čehož si velmi cením.

Bohužel je to ale furt hrozivě málo.
Nebo je to taky umysl pro zakrytí všeho "černého" co chce ODS napáchat nebo už napáchala.
1
Pro hodnocení se musíte přihlásit
|
31.01.2018 | 16:10:21
Odznáček ODS tu používám kvůli tomu, že se imo jedná o jedinou relevantní stranu, která jakž takž obhahuje zmenšení míry strkání státního rypáku do osobního života lidí, čehož si velmi cením.

Bohužel je to ale furt hrozivě málo.
6
Pro hodnocení se musíte přihlásit
NextOne | ANO
31.01.2018 | 10:34:46
Zápory jsou jednoznačně v jejich korupční minulosti. Pozitivum je u mě pouze jeden člověk a to pan Klaus ml.
2
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Jan Chyla | ANO
30.01.2018 | 21:47:00
Pozitiivem asi to, že se snaží dostat zpět tam kde byli a pomalu se jim to daří, negativa jednoznačně anitbabiš a blokování sestavení vlády.
1
Pro hodnocení se musíte přihlásit
|
30.01.2018 | 19:49:27
Dne 30.01.2018 17:36:46 Karel Nezveda napsal(a):

Dne 30.01.2018 15:53:44 JanCaml napsal(a):
Zdravím, rád bych se zeptal, co se vám líbí a nelíní na ODS.

Já se s ODS hodně shoduju, ale jsou nějaké překážky. Mám rád jejich názor na inkluzi nebo protikuřácký zákon. A hlavně Václava Klause ml., kterého považuji za nejlepšího politika v ČR. Ale to co mi vadí, je kamarádění s TOP09 a pražskou kavárnou. Dále mě štve nýnější pán předseda Fiala a také mě žere, že až moc se zastávají podnikatelů, místo pracujících.--- Trnem v oku mnoha voličů je korupce v minulosti. Na to, jak ODS po tomto průseru byla na dně politické popularity se z toho dokázala dobře dostat a napravila si reputaci. Předseda by mohl být lepší a reprezentativnější, ale budiž. Václav Klaus ml. je kapitola sama o sobě. Zdá se mi dosti kontroverzní a z toho, co jsem zjistil, tak s ním ODS není zrovna dvakrát spokojená. Na druhou stranu se snaží o společné soužití a ukončení nepřátelství mezi ODS a ANO.

Sám sdílím a souhlasím s mnoha body ODS a věřím, že i nyní je tato strana schopna stát se nejvolenější stranou v ČR.
Žádnou reputaci si nenapravili, protože se nedostali nikde ke korytům a proto o jejich poctivosti není žádný důkaz. Naopak se nikdy nezřekli korupčníků jako je třeba Řebíček nebo Novák ap.
3
Pro hodnocení se musíte přihlásit
|
30.01.2018 | 19:22:10
Na podobnou otázku je vždy těžké odpovědět nezaujatě. Já jsem voličem ODS nikdy nebyl, proto si myslím, že ani já nemohu být této subjektivity zcela oproštěn. Spíše, než programová východiska a ideologii této strany, bych se pokusil "vypíchnout" plusy a mínusy její praktické politiky. Mezi plus podle mého názoru retrospektivně patří asi zejména to, že byla schopna provádět jasnou a čitelnou politiku, byla ideologicky pevně ukotvena. Bylo pak samozřejmě na voličích, aby si vybrali, zda jim toto ukotvení vyhovuje, nicméně měli možnost posuzovat čitelný program. Hlavní mínusový bod by si dle mého zasloužila zejména za to, jakým způsobem přistupovala k problematice ekonomické transformace. Ano, Václav Klaus se může stokrát chlubit její úspěšností, ale to, že tento proces postrádal jasné právní a morální mantinely, způsobilo obrovské vystřízlivění občanů z prvotního nadšení polistopadového vývoje. Neméně významným mínusovým bodem je poté její participace na Opoziční smlouvě. V ten moment se ona jasná ideologie této strany začala přetvářet v jakousi mlhu, které - domnívám se - i voliči této strany měli problém porozumět. Tato participace znamenala, že arogance moci a technokracie, politika hrubá a bez obsahu, nadobro upozadily idealismus. V podstatě znamenala uvržení české společnosti do morálního marasmu, z něhož se nevzpamatovala dodnes. S tímto se pojí mínusový bod třetí - klientelismus, korupce a mafiánské praktiky v politice. Toto kmotrovství pak vedlo k tomu, že ODS skončila téměř na smetišti dějin. Zde je pak nutné zmínit jeden velký plusový bod - ODS se snaží být opět stranou čitelnou, stranou, která usiluje o to, aby její jméno nebylo nadále spojováno pouze s klientelismem a kmotrovskými praktikami. Jestliže toto úsilí ODS vydrží a bude upřímné, pak se tato strana může stát opět opravdu silnou.
18
Pro hodnocení se musíte přihlásit
|
30.01.2018 | 18:49:58
Jak už tu bylo řečeno hlavním problémem ODS jsou korupční aféry v minulosti. Bohužel mi příjde, že se ODS dosud nedokázala od některých lidí v zákulisí odstřihnout a to je pro mě stále hlavní důvod nevolitelnosti této strány. Nastrčili pár nových maskotů do popředí, ale v pozadí především na úrovni krajských a okresních organizací tahají za nitky stále ti samí lidé.
6
Pro hodnocení se musíte přihlásit
|
30.01.2018 | 18:07:12
ODS-,,zlatokopové,kteří ucítili možnost-jak zbohatnout..Jsou to převážně ti,kteří ,,tenkrát,,nejvíce cinkali klíči.Spousta z nich,-bývalí členové Občanského Fóra.

Spoustu současných příznivců,,ODS si žel spojuji s ne zcela čistými podnikateli,či dokonce,,tuneláři...kteří ke svým penězům,ve kterých se,,topí,,nepřišli zrovna dvakrát poctivou cestou...

.Omlouvám se,ale já jsem nikdy nebyla příznivcem této strany

V r.1989 mi bylo 21 let...a za celých téměř 29 roků jsem nezaznamenala téměř nic kladného,co by tato strana udělala pro lidi naší země,tedy pro běžného pracujícího člověka!

V současné době se mi líbí názory pana Václav Klause mladšího,se kterými se většinou ve velké míře shoduji.Tím to ale žel končí!
3
Pro hodnocení se musíte přihlásit
|
30.01.2018 | 17:41:15
S ODS mám největší názorovou shodu. Líbí se mi jejich program, myslím, že se snaží zaměřit na různé oblasti a také si vážím pana předsedy Fialy, i když každý má své nedostatky. Negativa a nevýhody spatřuji hlavně v minulosti strany a také v tom, že se za každou cenu chtějí vymezit proti Andreji Babišovi. Chápu a respktuji celou jejich snahu zaměřenou na Babiše, ale přijde mi to až chorobně přehnané, alespoň občas.
14
Pro hodnocení se musíte přihlásit
1 | 2 |