Jan Švestka | TOP09
05.05.2021 | 20:01:38
Ano, mnozí z nás naučili lépe fungovat v digitálním světě.

Snad se také naučíme vážit si chvil v přírodě nebo při posezení s přáteli a neotravovat je zbytečně digitálními technologiemi. Doufám, že až se dostaneme do skoronormálu, neuvidím zas polovinu osazenstva hostince koukat do mobilu.
0
Pro hodnocení se musíte přihlásit
paulmi | ODS
03.05.2021 | 11:00:04
Covidový rok rozhodně nepatřil mezi ty nejjednodušší. Roušky, výuka z domova, home office a další vládní restrikce jsou jen některé z faktorů, se kterými jsme se museli vypořádat. Ovšem i přes tyto omezení byl tento rok relativně úspěšný. Covid 19 doslova “zdigitalizoval” svět a mnohonásobně urychlil přechod fyzického světa do toho digitálního. Dnes si například bez technologií a digitalizace neumí třetina firem svůj byznys ani představit. Také se na trhu se objevila řada nových e-shopů nebo se dokonce některá divadla rozhodla vysílat své hry na platformách jako je třeba YouTube jen aby se vyhnula naprosté pohromě ve formě jejich konce.

Všechny tyto výše uvedené subjekty se musely novém prostředí rychle zorientovat a vytěžit ze současné situace maximum. Světová pandemie jednoho dne skončí. Možná v blízké budoucnosti, ale co bude dál? I když se život začne časem vracet k normálu, část návyků a získaných dovedností si lidé udrží a život už nikdy nebude takový jako před pandemií Covid 19.
5
Pro hodnocení se musíte přihlásit
1 |