ZALOŽIL
Pirat404 | 13.03.2019
Paul | SPD
13.03.2019 | 00:15:00
Občané Slovenska si zvolí sami, kam chtějí směřovat. Každý prezident má naslouchat svým občanům a ne co si myslí o státě EU.
0
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Martas | Zelení
12.03.2019 | 09:46:24
Čaputová by mohla důstojně zastoupit Andreje Kisku, je to distingvovaná, sympatická paní, která je rozumná, a právě tato kombinace je v politice velmi vzácná.
0
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Jan Tichý | TOP09
05.03.2019 | 16:43:21
Já jednoznačně podporuji paní Čaputovou, co jsem koukal, tak je mi z těch kandidátů nejsympatičtější.
4
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Doménico | ČSSD
01.03.2019 | 23:54:28
Dne 28.02.2019 09:34:14 MartinManík napsal(a):
Váš slavný superstát je odpad klidně se touhle myšlenkou přežerte. Obrante vaši demokracii svými metodami nebudu si radši ani představovat co jsou ty metody zač!!! Těším se na den kdy tahle zdegenerovaná globalizační bublina praskne a pak budou lidé jako vy totálně ztraceni.
"Zajinavy poznatek"..aspon vime co jsi zač. Rasisticky Kotleba je dar z nebes vid? To Eu je ta zla..ja zapomel sorry broo:/ Až budou nahanet cigany,tak to bude taky fajn vid..

Prosim vsichni..uvedomte si jake s prominutim hovno se dostalo k moci. Je to ostuda Slovenske republiky a jejich obcanu,ze to dopracovali az k bodu mrazu. Rasista prezident? Na Slovensku je mozne vse..neponauci se. V budoucnu se nebudu divit rustu separatismu v madarske mensine.

Ustava nemohla vedet,ze nas v budoucnu budou ohrozovat populiste a nacionaliste. Jednoduse to nemohla predpovidat. Nedokaze celit dnesnim hrozbam. Je cas na zmeny a to tvrde zmeny s novou metodou,ktere se jednou dočkaš.
0
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Doménico | ČSSD
01.03.2019 | 23:43:23
Dne 28.02.2019 05:51:36 Sigrid napsal(a):
Ano..Kotleba opravdu působí ve spoustě"bodech"které hlásá ,jako "neonacista",Ovšem zkuste se zamyslet nad těmi ostatními body,které pro svoji zemi tento pán prosazuje....

Jeho"rivalové"ve volbách na mě osobně působí jako"uhlazení,víceméně prozápadně naprogramovaní jednici s předem daným scénářem,který si ovšem nenapsali oni sami,ale který jim napsal zcela někdo jiný,..

Proto bych raději dala hlas člověku,se svým vlastním neměnným názorem a programem,byť se spousty kontaverzních bodů....
Člověk si myslel,že jste se po dobrodružstvi v SPD vratila zpet na zem...ale asi ne )

Váš nazor=vaš problem..jen se.zamyslete a nezapominejte,že diky lidem jako vy se k moci dostavaji zamindrakovane nuly toužici po moci. Moc je krasna vec..ale clocek sni musi umet zachazet s rozumem.
3
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Jiří Hovorka | TOP09
01.03.2019 | 13:11:11
Dne 01.03.2019 01:57:23 Jiří Hráček napsal(a):
Z kandidátů na slovenského prezidenta (nebo prezidentku) mi není sympatický nikdo. Je smutné, že jsou to skoro všechno neoliberalové až na jednoho fašistů. Nevoli bych ani jednoho z nich. Řekl bych, že Slováci jsou na tom ještě hůře nůž u nás a to je co říct.
Asi to je rozdílností politického náhledu. Rozhodně těch starců nad hrobem je tam pomálu, oproti ČR. A mladší generace zastává trochu jiné názory, než KSČM. Sympatických je mi tam více osob. V každém případě Slovensko ve volbě prezidenta/prezidentky považuji za mnohem pokrokovější, než v ČR. Uvidíme, jaký bude konečný výsledek
0
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Jiří Hráček | KSČM
01.03.2019 | 01:57:23
Z kandidátů na slovenského prezidenta (nebo prezidentku) mi není sympatický nikdo. Je smutné, že jsou to skoro všechno neoliberalové až na jednoho fašistů. Nevolil bych ani jednoho z nich. Řekl bych, že Slováci jsou na tom ještě hůře nůž u nás a to je co říct.
7
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Perun | ODS
28.02.2019 | 17:46:03
Dne 27.02.2019 22:52:07 That Guy napsal(a):
Viděl jsem pár politických prezentací o Kotlebovi a upřímně řečeno mi naskakovala husí kůže. Jak může mít v demokratickém státě neonacistická strana 10 % ve volbách?

Víte zhruba jaký mám názor na některé politické strany v Česku. Ale ĽSNS představuje opravdové ohrožení demokracie a nejde ji srovnávat s žádnou Českou stranou. I v rámci Evropy je to taková rarita. Je to strana, která v celém svém programu nese rasismus, xenofobii, antisemitismus a totalitní myšlenky navázané na Slovenský štát.


Je to trochu dáno tím, že L´SNS zajistilo Slovákům poprvé v historii samostatný stát a niní nevědí zda si ho vážit či zavrhovat (ukázalo se to i při volbě nejvýznamějšího Slováka v historii Slovenska). A tak vznikla část, která je uznává chce pokračovat v jejich šlépějích.

Vlasntně si myslím, že to tak trochu ukazuje na Slovensko a Slováky jako stát a národ, který neví co chce. Pravici či levici, pro či proti-evropskou atd.
2
Pro hodnocení se musíte přihlásit
That Guy | ODS
28.02.2019 | 10:25:07
Dne 28.02.2019 03:26:31 Jakub Žák napsal(a):
Skvěle řečeno.

Pokud by se potvrdili průzkumy, pro mě jako pravicového voliče by to bylo opravdu něco strašného. Rozhodovat se mezi středolevicovou Čaputovou a levicovým Šefčovičem. Do teď bych volil Mistríka, ale asi bych se rozhodoval mezi Bélou Bugárem a Milanem Krajniakem.
Samozřejmě, pravicový volič to tam nemá jednoduché. Každopádně je třeba i zamyslet se, zda-li jde volič volit nejlepší možnost nebo zda-li jde volit nejmenší zlo. A radši bych viděl v 2. kole Čaputovou a Šefčoviče než třeba Šefčoviče a Harabina.

Na Slovensku je trošku jiné politické prostředí než u nás v Česku. Tam nelze volit pouze podle pravo-levého nebo konzervativně-liberálního názoru. Tam si musí voliči nejprve důkladně prozkoumat, co jsou kandidáti zač. A po takém prozkoumání jejich politické i nepolitické minulosti se z většiny často stanou nevolitelné osobnosti.
0
Pro hodnocení se musíte přihlásit
MartinManík | SPD
28.02.2019 | 09:34:14
Dne 27.02.2019 22:41:33 Doménico napsal(a):
Kotleba chodici s pochodní za bíleho dne je lepsí vid ;) Boze slovani vzpamatuj te se ! Nekdy zvas jde opravdu strach. Kotleba ma byt davno spacifikokovan a jeho strana zlikvidovana za kazdou cenu. Pro ochranu demokracie je potreba pouzit i jine metody. Odpad si nic jineho nezaslouži.

Kotleba je jen ukazka toho jak na tom Slovensko je. Jedna velka katastrofa a uprimne se mi Slovensko tim hnusi.

Odpad muže volit jedine odpad)
Váš slavný superstát je odpad klidně se touhle myšlenkou přežerte. Obrante vaši demokracii svými metodami nebudu si radši ani představovat co jsou ty metody zač!!! Těším se na den kdy tahle zdegenerovaná globalizační bublina praskne a pak budou lidé jako vy totálně ztraceni.
2
Pro hodnocení se musíte přihlásit
1 | 2 | 3 |