Jan Tichý | TOP09
04.06.2021 | 21:27:17
Já osobně to tedy jako řidič byť začínající budu v autě vozit i nadále, protože náhoda je blbec a nikdy člověk neví, co se stane. Mimochodem mnohem více než tohle mně spíše sere ten nově nařízený odstup 1,5 metru od cyklisty. Nedávno o tom mluvil youtuber Plzeňská Jehlárenská, který si k tomu zjišťoval data a zjistil, že ve většině nehod řidič auta vs cyklista za tu nehodu mohl cyklista a ve většině těch nehod, kdy za to ten cyklista mohl ti cyklisté byli opití, ale jako fakt opití, že třeba měli 1,5 promile a to už není jedno nebo 2 piva během výletu, to už je min. 5 piv. Ale jinak jak říkám, já osobně ty věci budu v autě vést dál.
0
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Martas | Zelení
03.06.2021 | 17:42:05
S tím asi lze souhlasit, změny jsou to dobré a asi také lze souhlasit s Vaší námitkou ohledně světel.
0
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Josef Trojánek | Svobodní
22.09.2018 | 18:07:00
OD 1. ŘÍJNA
Změny pro řidiče: Nová pravidla pro lékárničky a povinnou výbavu.Jsem řidič.

Proto se mi toto na jednu stranu líbí, na druhou ne!

Proč ?

Nebudu si muset kupovat každé dva roky novou lékárničku. To je naprosto skvělé. Už jen z důvodů recyklace nepoužitého materiálu. A ušetří to i pár stovek.

V Autě nebudu muset vozit například náhradní kolo, klíč na matice a Hever. Chápu že někteří výrobci vyrábí kola s pokličkou na speciální klíč, který nedává svým zákazníkům. Nebo že například Žena nedokáže povolit matice kola. To je také rozumné.

Co už ale nechápu, je že si lidé nebudou muset vozit s sebou náhradní žárovky a pojistky.

Pokud vám praskne žárovka, nebo pojistka světel, auto se stává nebezpečným, hlavně v noci. Některé pojistky dokáží auto zcela úplně zastavit.

Co asi uděláte, když se vám stane, když praskne pojistka ? Vyměníte... ono to není tak těžké jak se zdá!
To samé žárovky světel. Chápu že u některých aut, je to krapet složitější, ale kdo není natolik inteligentní, neměl by mít ani ŘP.Jaký máte názor vy ?

Případně, změnili by jste to nějak ?

Zdroj: http://auto.tn.nova.cz/clanek/novinky/od-rijna-nas-cekaji-velke-zmeny-co-uz-nemusite-vozit-v-aute.html
3
Pro hodnocení se musíte přihlásit
1 |