Jak funguje Politicky.cz?

Zaregistrujte se

Registrace je zadarmo a umožní vám přispívat do diskuzí. Jediný mail, který od nás dostanete, je upozornění, když budete zvoleni do iParlamentu.

Debatujte s ostatními o politice

Na Politicky.cz diskutujeme o politice. Každý uživatel se musí zaregistrovat jako příznivec některé z politických stran a po registraci může nejen diskutovat s ostatními, ale zároveň hodnotit jejich příspěvky. Podle hodnocení příspěvků se každému připočítávají body.

Volby

Vždy jednou za čas vyhlašujeme volby. Termín dalších voleb vidíte v levém sloupečku na hlavní stránce. Ve volbách se stane to, že se sečtou body, které všichni dostali ke všem příspěvkům a ti nejlepší se stanou poslanci iParlamentu.

Výhody členství v iParlamentu

Pokud se ve volbách stanete poslancem, má to pro vás dvě výhody. Zajedno můžete hlasovat o návrzích, které vyhlašují administrátoři stránek a které se vždy týkají aktuální politické situace. Podle toho, jak o návrhu poslanci hlasují, návrh nakonec je nebo není přijat. Poslanci Politicky.cz tak jsou jakousi formou „ostrého“ výzkumu veřejného mínění. Druhá výhoda, kterou vám dává mandát poslance iParlamentu je vyšší počet bodů, který udělujete při hodnocení příspěvků. Váš hlas tak má větší váhu.

Dobudoucna plánujeme pro členy iParlamentu další výhody, možnost zakládat poslanecké kluby, volit předsedy svých frakcí, volit vládu, nebo speciální diskusní pořady pro předsedy stran.